Rozlučka CLicK[ni]

Si špinavéj??, tak honem SEM

Hlásli byste mi plsky SEM ?? pro MiSshKa xD

prosím klikněte xD▼▼

icon mini cz

Červen 2010

Dobrá zpráva

23. června 2010 v 13:55 | Doggie |  >_My diaRy_<
sheltie-sedie.blog.cz

Konečně je to tu :D Po necelých 2 měsících sem konečně píšu a dobrou zprávu :D Možná i jedna šptaná, ale té se bát nemusíte ;) Je to to, že ten, kdo mi měl udělat dess, ho neudělal, tak to zbylo na mě. Našla sem hodně lidí, ale skoro nikdo nedělá na přání. Tak sem si prostě nějakéj stáhla. Mám už dess, ale ještě články a torchu i popisky do menu udělat :D, ale to patří k dessu.

Další zpráva je taková, že všechny stránky, které jsem Vám řekla, že budou ty nové na přestěhování, neplatí. Mám úplně novou o které nikdo neví (na konci stránky je odkaz).

Ohledně affs ... Nedělám si staré na přestěhování, ale je úplně nový náběr ... jediné co pro Vás mohu udělat je to, že napíšu jenom mým aktuálním affs, na tomto blogu, že mám tady článek ať si ho celéj přečtou ;) A ten kdo bude chtít se tam zapíše a kdo nebude, tak prostě ne :D Samozřejmě budu mít omezené množství affs - max. 7, tak ať to stihnete, ale myslím si, že se jich moc nezapíše xD Prosím o strpení, ptž tam hned tak ten článek o náběru nebude, nejdřív dess a pak zbytek ;)

Tento blog, prozatím nezruším, abych si mohla odtud opsat některé věci o Šedince atd :D, ale spíše to všechno udělám nově ;) Ale upozorňuju, že ruším zasílání komentářů na e-mail, až budu mít dokonalé hotový ten nový :))

Ohledně nového blogu ... Abyste věděli o čem bude ten nový, než se wůbec zapíšete, aby Vás ten blog bavil a potom mi nemuseli psát, že už nechcete být affs :D
Bude i o Šedince (pes) i o Nerovi (kocour). Design mám prozatím takový nesouvisející s článkama, ale alespoň sem s něčím začala x) Šedie a Nero (rubriky) budou rozděleny ještě na deníček a info nebo něco takového ;) Pak tam budu mít návštěvy, každý týden o velké zveřejnění blogu, budou na blog dávány moje návštěvy. Hlavně My diary a něco k hudbě, ale jenom klipy a písničky, né texty ani žádné psaní o tom :D

Toď odemne vše :D Doufám, že Vám tento článek pomohl, k obnovení důvěry ke mě :D páá :*

___________________________________

Nová přezdívka: Sneaky FoXx

- nutná pro přepsání, místo jiných mých minulých přezdívek !


Ikonka blogu:
Odkaz na blog: © sneaky fox